SIN ÇELİK KONSTRÜKSİYONLARI

 


SIN-Profiller Dalgalaniyor

Bircok lider firmanın tercihi SIN Profiller artık günlük hayatımıza giriyor. Alışveriş merkezlerinde, çalıştığınız binalarda, fabrikalarda artik SIN kullanılacak. Farklı ülkelerde sayısız projelere imza atan SIN, ülkemizde yaygınlaştıkça inşaat sektörü güvenlik ve kaliteye daha ekonomik yollardan ulaşabilecek.

Avrupa’nın birçok yerinde yerleşmiş 20 şirketi ile Avusturya’nın öncü Zeman Grubu göz kamaştırıcı SIN Profilleri sunar.

SIN Profillerle Tanışın

Avrupa’nın birçok yerinde yerleşmiş 20 şirketi ile Avusturya’nın öncü Zeman grubunun Türkiye’deki yatırımı göz kamaştırıcı SIN profilleri sunar.

Üstün teknoloji ürünü SIN profiller geniş açıklıklarda ekonomik çözümler , yüksek taşıma kapasitesi ve minimum üretim zamanı sağlar.

 

Kirişler , kolonlar , tek veya çok birleşimli sistemler , köprü yapıları, vinç yolu kirişlerinde ve büyük açıklıklı tüm yapılarda SIN profiller ile daha ekonomik ve güvenli sonuçlar alınır.

 

Klasik çözümlere kıyasla ;

 

  • Yüksek taşıma kapasitesi, düşük dizayn yükü
  • Artan açıklıklarda çok ekonomik çözümler
  • Bina yüksekliklerinden kazanım
  • Uygulanabilir bina yüksekliklerinde optimum ağırlıklar
  • Üretimde minimum kayıp
  • Otomatik hızlı üretim ve kısa teslim süreleri

 

Zeman Teknolojisi ve Know-How’u uzun süredir Avrupa’da yaygın şekilde kullanılan SIN profiller NZ Çelik Yapı A.Ş. ile artık Türkiye’de. Bu yeni nesil SIN profiller hangar, endüstriyel binalar, fuar alanları, spor kompleksleri dizaynı, imalat ve montajında çığır açıyor. Farklı dizayn teknolojisi ile geliştirilen SIN profiller çok ekonomik projeleri mümkün kılıyor.

 

Avrupa’da birçok lider firmanın tercihi olan SIN profiller artık günlük hayatımıza da girmeye başlamıştır. Alışveriş merkezlerinde, çalıştığınız binalarda, fabrikalarda artık daha fazla SIN profile rastlanacaktır. Farklı ülkelerde sayısız projelere imza atan SIN, ülkemizde yaygınlaştıkça inşaat sektörü güvenlik ve kaliteye daha ekonomik yollardan ulaşabilecektir. Kaynak prosesinde alışılagelmiş zaman ve para kayıpları bilgisayar destekli tam otomatik üretim hattı sayesinde ortadan kalkmakta, kaynak prosesinin kısalması da  (dakikada 1 m kaynak ) teslim sürelerini kısaltmaktadır.